ФОРУМ о жизни

ФОРУМ о жизни



Поиск   Участники   Регистрация   Вход
Сегодня: 22.01.2026 - 02:57:47
Страницы:  1  

Декофеїнована кава якість

СообщениеАвтор

Друзі, підкажіть про декофеїновану каву. Чи втрачає вона смак при видаленні кофеїну? Яка технологія видалення кофеїну найкраща?




sakuma

форумчанин


Статистика:
Сообщений: 1
Регистрация: 24.04.2011
27.06.25 - 13:23:31
Сообщение # 1
RE: Декофеїнована кава якість

Існує кілька методів видалення кофеїну: водний, хімічний та СО2 метод. Найякісніший вважається швейцарський водний метод та СО2 - вони зберігають максимум смаку. Хімічний метод дешевший, але може залишати присмак. Смак дійсно трохи змінюється, але якісна декофеїнована кава може бути дуже смачною.


-------------------------
мои работы HANDMADE Если ты чего-то сильно захочешь, то весь мир будет способствовать исполнению твоего желания. (с)

Асимметрия

форумчанин


Статистика:
Сообщений: 4980
Регистрация: 28.12.2004
27.06.25 - 13:46:38
Сообщение # 2
RE: Декофеїнована кава якість

Раніше уникав декофеїнованої кави через стереотипи, але лікар порадив зменшити кофеїн. Спробував кілька сортів і був приємно здивований якістю. Головне - обирати каву, де використовувався щадний метод видалення кофеїну. Знайшов хороші варіанти в https://kofevar.kiev.ua/ - консультанти розповіли про всі нюанси.




телепат

форумчанин


Статистика:
Сообщений: 685
Регистрация: 26.09.2011
27.06.25 - 14:35:38
Сообщение # 3
RE: Декофеїнована кава якість
Самостоятельное утепление стен : Предыдущая темаСледующая тема: Как бороться с ампуляриями?
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Участники